Vizuální úkol: máte 5 sekund na to, abyste našli 2 stejné deštníky. Myslíte si, že to zvládnete?

Vizuální výzvy jsou typem hry, ve které porovnáváte obrázky a hledáte rozdíly nebo něco, co vypadá stejně. Tyto typy výzev jsou na sociálních sítích velmi populární a mohou být pro mozek velkou výzvou. V této vizuální soutěži máte 5 sekund na to, abyste ze všech deštníků na obrázku našli dva stejné. Myslíte si, že to zvládnete?

Vizuální testy a optické iluze jsou nedílnou součástí kognitivní vědy. Poskytují zábavnou platformu pro hráče, ale také mohou vědcům poskytnout cenné informace o tom, jak mozek zpracovává vizuální informace. Optické klamy jsou fascinujícím jevem a najít v davu dva stejné obrazy může být velmi obtížné.

Naším úkolem je najít dva deštníky, které jsou naprosto stejné. Máte na to 5 sekund. Může to znít jednoduše, ale budete překvapeni, jak obtížné je rozpoznat detaily, kterými se deštníky liší. Jak se vám v této výzvě daří?

Přijměte výzvu: dokážete najít 2 stejné deštníky do 5 sekund?

najít 2 stejné deštníky.
Přijměte výzvu: dokážete najít dva stejné deštníky za méně než 5 sekund?

V této vizuální soutěži máte za úkol najít na obrázku dva stejné deštníky. Máte na to pouze 5 sekund, takže se musíte soustředit a sledovat.

Bude objeveno :   Vizuální výzva: otestujte své pozorovací schopnosti a najděte 10 objektů na seznamu za méně než 30 sekund. Zvládnete tuto výzvu?

Je snadné soustředit se na prvky, které na vás vyskočí, ale nalezení jemných detailů vyžaduje čas a další úsilí. Musíme se zamyslet a pečlivě prozkoumat každý deštník, abychom zjistili, čím se liší od ostatních.

V souvislosti s touto výzvou musíme být ostražití a přijmout ji. Najít dva stejné deštníky se může zdát jako nepřekonatelná výzva, ale se správným postřehem a soustředěním to určitě zvládneme!

Řešení je zde!

Udělali jste maximum pro nalezení dvou stejných deštníků a my vám gratulujeme. Po chvíli hledání se nyní můžete dostat k řešení vizuální výzvy. Níže je obrázek s odpovědí.

najít řešení 2 stejných deštníků
Řešení je zde!

Tento typ vizuálních výzev je velmi populární na sociálních sítích, zejména na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Tyto hádanky jsou velmi zábavné a stimulují mozek účastníků. Každopádně doufáme, že se vám tato vizuální výzva líbila!

Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » Vizuální úkol: máte 5 sekund na to, abyste našli 2 stejné deštníky. Myslíte si, že to zvládnete?