Matematická hádanka: otestujte své IQ nalezením chybějícího čísla. Ti nejlepší potřebují na splnění úkolu přibližně 25 sekund!

Test IQ je populární metoda hodnocení intelektuálních schopností. Hádanky a výzvy jsou zábavným způsobem, jak otestovat naše logické schopnosti, a na sociálních sítích jsou velmi oblíbené. Dnes vám představíme hádanku, která prověří vaši schopnost řešit logické problémy.

Zde je úkol: najděte chybějící číslo ve 4. čtverci. Chybějící hodnotu musíte najít na základě ostatních zadaných čísel a logicky ji zdůvodnit. Může se to zdát obtížné, ale s trochou soustředění byste měli být schopni tento hlavolam vyřešit.

Jste připraveni na tuto výzvu? Zveme vás na řešení najdete na konci článku a otestujte svou logiku. Hodně štěstí!

Naše hádanka dne: najděte chybějící číslo!

Najít chybějící číslo v posledním čtverci může být obtížný úkol. Pro úspěch v tomto typu skládačky je důležité pozorovat a soustředit se. Někdy je třeba přemýšlet jinak než v běžných situacích a najít nečekaná řešení. K sestavení této skládačky bude potřeba trpělivost a představivost!

Bude objeveno :   IQ test: tento hlavolam vám dá zabrat. Dokážete vyrovnat rovnici přesunutím 2 zápalek?
matematická a logická výzva
Naše hádanka dne: najděte chybějící číslo!

Jste připraveni na tuto výzvu? Vyzýváme vás, abyste na konci článku objevili řešení a vyzkoušeli si svou logiku. Hodně štěstí!

Hádanky jsou skvělým způsobem, jak stimulovat naši mysl a rozvíjet kreativitu. Pro úspěch v soutěži je důležité věnovat pozornost všem detailům. Někdy se řešení skrývá v těch nejmenších detailech, kterých si na první pohled nevšimnete. To vyžaduje velké soustředění a úsilí!

Zde je řešení naší hádanky!

Gratulujeme, vyřešili jste hádanku! Úkolem bylo najít chybějící číslo ve 4. čtverci.

Odpověď je 7 a získá se pomocí sčítání horních čísel a odečtení nižších čísel v každé krabici. Výpočty můžete zopakovat a zjistit, zda je uvedená odpověď správná. Pokud jsme se spletli, dejte nám prosím vědět.

Tato výzva se objevila na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter a Instagram. Doufáme, že se vám hádanka líbila a že vám pomohla povzbudit představivost a logiku.

Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » Matematická hádanka: otestujte své IQ nalezením chybějícího čísla. Ti nejlepší potřebují na splnění úkolu přibližně 25 sekund!