IQ test: zkuste vyřešit tuto matematickou a logickou hádanku za méně než 60 sekund. 98 % lidí selže!

Vítejte v nové výzvě IQ! IQ testy jsou skvělým způsobem, jak otestovat svou logiku a inteligenci. Jsou také velmi oblíbené na sociálních sítích, protože nabízejí lidem zábavný a poutavý způsob, jak zabít čas a zároveň stimulovat jejich neurony.

Dnes vám nabídneme hádanku, která je obzvláště obtížná: 98 % lidí ji nevyřeší za méně než 60 sekund! Cíl hry je jednoduchý: najít chybějící číslo v této logické posloupnosti. Na vyřešení tohoto úkolu máte jednu minutu. Pokud jste připraveni, zhluboka se nadechněte a zkuste to! Hodně štěstí!

IQ test: Jaké číslo chybí v této logické posloupnosti?

Hledáte podnětnou výzvu? Pak si otestujte své IQ pomocí dnešní hádanky. IQ testy jsou na sociálních sítích velmi oblíbené a umožňují hráčům otestovat své logické a matematické schopnosti. Musíte se pozorně dívat a soustředit, abyste našli chybějící číslo v této logické posloupnosti. Při řešení těchto hádanek je důležité myslet jinak než v běžných situacích, takže se nevzdávejte!

Bude objeveno :   IQ test: tento hlavolam vám dá zabrat. Dokážete vyrovnat rovnici přesunutím 2 zápalek?
logická hádanka
IQ test: Jaké číslo chybí v této logické posloupnosti?

Zkuste vyřešit matematickou a logickou hádanku za méně než 60 sekund: 98 % lidí selže!

Dnešní hádanka spočívá v nalezení chybějícího čísla v logické posloupnosti. Na vyřešení tohoto úkolu máte 60 sekund, tak vyzkoušejte své schopnosti kritického myšlení! O správné řešení u nás každý den soutěží miliony hráčů, tak přijměte výzvu a přijďte mezi ně!

Řešení hádanky: našli jste správný výsledek?

Zajímá vás, jaké je chybějící číslo? Pak ještě chvíli počkejte a zjistěte odpověď. Gratulujeme všem účastníkům, kteří přijali výzvu a pokusili se vyřešit tuto matematickou a logickou hádanku za méně než 60 sekund. Tyto typy hádanek jsou velmi populární na sociálních sítích, zejména na Instagramu, Twitteru a Facebooku.

Odpověď je 554!

Našli jste ji? Gratulujeme! Řada se sestaví tak, že se zdvojnásobí první číslo, pak se odečte počet stran obrazce, který bude obsahovat nové číslo, a tak dále. Pokud jste tento úkol úspěšně vyřešili, patříte mezi 2 % lidí, kteří našli správné řešení. Gratulujeme!

Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » IQ test: zkuste vyřešit tuto matematickou a logickou hádanku za méně než 60 sekund. 98 % lidí selže!