IQ test: tento hlavolam vám dá zabrat. Dokážete vyrovnat rovnici přesunutím 2 zápalek?

Testy IQ jsou nástroje vytvořené k měření inteligence a schopnosti řešit problémy. Tyto testy mohou mít podobu her, hádanek nebo hlavolamů, které jsou pro mysl velmi zábavné a náročné.

Lidé rádi přijímají intelektuální výzvy a sdílejí je na sociálních sítích. Dnes pro vás máme speciální výzvu, která vám dá zabrat!

Dnešním rébusem je vyrovnat rovnici složenou ze zápalek přesunutím pouze 2 zápalek. Časový limit je 25 sekund, takže si vytáhněte největší tužku a připravte se! Výchozí rovnice je 95+40=73, což je obtížný úkol, pokud vůbec nějaký existuje. Pokuste se najít řešení této hádanky a nezapomeňte se o své skóre podělit s přáteli!

Zvládnete tuto výzvu za méně než 25 sekund?

Máme pro vás velmi zajímavou a podnětnou hádanku. Musíte najít řešení rovnice 95+40=73 přesunutím 2 zápalek.

Zvládnete tento úkol za méně než 25 sekund?
Zvládnete tuto výzvu za méně než 25 sekund?

Tento hlavolam vyžaduje soustředění a postřeh, takže se musíte pečlivě podívat na každou shodu, abyste našli správnou cestu. Přemýšlejte nad rámec a buďte kreativní při hledání řešení!

Bude objeveno :   IQ test: musíte přesunout 2 zápalky, aby byla rovnice správná. Dokážete najít, které to jsou, za méně než 15 sekund?

K vyřešení hádanky je důležité použít svou mysl a kreativitu. Než se pustíte do hry, věnujte čas každému zápasu a jeho možnostem.

Pracujte v týmu a najděte řešení této hádanky, což vám pomůže rychleji myslet. Pamatujte, že každý detail se počítá a každý krok může vést k novému řešení!

Řešení je blízko!

Gratulujeme všem účastníkům, kteří se snažili vyrovnat tuto rovnici s pouhými 2 zápalkami! Řešení této hádanky je 25+48=73 a tato výzva byla sdílena na mnoha sociálních sítích včetně Twitteru a Facebooku.

Řešení je blízko!
Řešení je blízko!

Nezapomeňte se o své výsledky a řešení podělit se svými přáteli, abyste jim dali další výzvu. Výše jsme umístili obrázek, který vám pomůže představit si řešení!

Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » IQ test: tento hlavolam vám dá zabrat. Dokážete vyrovnat rovnici přesunutím 2 zápalek?