IQ test: při této soutěži pouze pro experty bude váš mozek pracovat na plné obrátky! Aby byla rovnice správná, musíte přesunout 2 zápalky.

Dnešní výzva je určena odborníkům na IQ testy! Je to hlavolam, který je výzvou pro vaše neurony: přesuňte 2 zápalky tak, aby rovnice 75-75=60 byla správná. Hádanky a logické hry byly vždy velmi oblíbené a stále častěji se objevují na sociálních sítích. Dobrý způsob, jak se pobavit a otestovat svou inteligenci!

Tyto typy testů hodnotí schopnost řešit problémy, což je dovednost považovaná za zásadní pro úspěch v profesním světě.

Ale to není všechno: tato cvičení také stimulují naši mysl a dávají nám pocit uspokojení, když najdeme řešení. Jste připraveni na tuto výzvu? Najdete řešení této hádanky?

Hádanka dne: Přesuňte 2 zápalky, aby rovnice byla správně!

Dnes máme za úkol najít řešení hádanky, která vyžaduje dobré soustředění a pečlivý postřeh. Při řešení tohoto typu hádanek budete muset přemýšlet nestandardně, protože řešení mohou být velmi originální. Budete muset být trpěliví a namáhat si hlavu, abyste našli správnou odpověď!

Bude objeveno :   IQ test: Vyrovnejte rovnici přesunutím pouze 2 zápalek. Myslíte si, že to zvládnete za méně než 15 sekund?
Hádanka dne: přesuňte 2 zápalky, aby rovnice byla správně!
Hádanka dne: Přesuňte 2 zápalky, aby rovnice byla správná!

Než však začneme hledat správný výsledek, je důležité pochopit problém, který potřebujeme vyřešit. V našem případě je rovnice, kterou potřebujeme opravit, 75-75=60. Musíme tedy přesunout 2 zápalky, abychom změnili rovnici tak, aby se rovnala správné odpovědi. Jste připraveni na tuto výzvu?

Tyto testy vyžadují, abychom používali svou mysl a podněcovali svou kreativitu. Proto je důležité věnovat čas pozorování situace a možná i vyzkoušet různá řešení, než dojdete ke správné odpovědi. Po prozkoumání možností můžeme rovnici upravovat, dokud nebude správná.

Musíme si tedy uvědomit, že tato výzva je spíše intelektuální hrou, ve které je cílem využít kreativitu a logiku k nalezení řešení. Jste připraveni přijmout tuto výzvu? Při tomto cvičení, které prověří vaše schopnosti, se vám rozbuší neurony!

Našli jste řešení?

Takže se vám podařilo najít řešení této výzvy? Gratulujeme! Tento typ hádanek je velmi populární na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter a Instagram. Lidé rádi přijímají tuto výzvu a porovnávají své výsledky s ostatními. Řešení hádanky je 15+75=90.

Našli jste řešení?
Našli jste řešení?

Pokud jste ještě nenašli správnou odpověď, nedělejte si starosti: nechte svou mysl pracovat, dokud nenajdete správné řešení. A pokud se zaseknete, podívejte se na náš obrázek výše, kde je vysvětleno, jak přesunout zápalky, aby byla rovnice správně!

Bude objeveno :   IQ test: zkuste vyřešit tuto matematickou a logickou hádanku za méně než 60 sekund. 98 % lidí selže!
Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » IQ test: při této soutěži pouze pro experty bude váš mozek pracovat na plné obrátky! Aby byla rovnice správná, musíte přesunout 2 zápalky.