IQ test: musíte přesunout 2 zápalky, aby byla rovnice správná. Dokážete najít, které to jsou, za méně než 15 sekund?

Dnes si otestujeme vaše IQ pomocí malé výzvy. Výchozí rovnice je 1-6=5 a aby byla rovnice správná, musíte přesunout 2 zápalky. Dokážete najít, které to jsou, za méně než 15 sekund?

Testy IQ jsou oblíbené již řadu let, protože nabízejí zábavný způsob, jak prozkoumat své kognitivní a intelektuální schopnosti. Hádanky jsou oblíbenou formou zábavy, která vyžaduje logické a analytické schopnosti. Tyto hry jsou oblíbené zejména na sociálních sítích, protože procvičují mozek a zároveň baví.

Tento typ výzev je dobrým způsobem, jak trénovat paměť a zlepšit rychlost uvažování. Jste připraveni na tuto výzvu? Kterou kombinací zápalek bude rovnice správná? Zkuste najít řešení za méně než 15 sekund!

IQ test: přesuňte 2 zápalky, aby byla rovnice správná

Nyní přejdeme k hádance dne. Tohle je hádanka, která pro vás bude výzvou! Abyste tuto malou výzvu vyřešili, musíte se dívat a soustředit. Někdy je řešení jednoduché, ale abyste dosáhli dobrého výsledku, musíte přemýšlet jinak.

Bude objeveno :   IQ test: Která zápalka se musí posunout, aby rovnice byla správná? Na nalezení řešení této hádanky máte pouze 8 sekund!
IQ test: 1-6=5
IQ test: přesuňte 2 zápalky, aby byla rovnice správná

Tato hádanka je skvělým způsobem, jak otestovat své rychlé myšlení a zjistit, jak dobře zvládáte časový tlak. Jste připraveni? Nezapomeňte, že na nalezení řešení máte 15 sekund!

Tento typ výzvy je skvělým způsobem, jak si procvičit mysl a kreativitu. Musíte se podívat na každý prvek a věnovat čas přemýšlení o řešení. Jakmile zjistíte, jak jste se rozhodli, můžete svůj plán použít a zjistit, zda jste našli správné řešení.

Nenechte se odradit chybami, kterých se během hry dopustíte. Je naprosto normální dělat chyby a není nic špatného na tom, když vyzkoušíte různé přístupy, než dojdete ke správnému závěru! S trochou cviku se vaše IQ bezpochyby rychle zlepší.

Řešení hádanky

Tak se ti to povedlo! Zvládl jsi to za méně než 15 sekund! Doufáme, že vám tato hádanka přinesla dobrou výzvu a pomohla vám zlepšit IQ. Tento typ hry je velmi populární na sociálních sítích, jako je Twitter, Facebook a Instagram.

1-6=5 - řešení
Řešení hádanky

Níže uvádíme obrázek, který vysvětluje řešení. Řešení je 7-2=5, což znamená, že musíte přesunout zápalky „1“ a „6“, aby byla rovnice správná. Gratulujeme všem, kteří dokončili výzvu!

Bude objeveno :   IQ test: tento hlavolam vám dá zabrat. Dokážete vyrovnat rovnici přesunutím 2 zápalek?
Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » IQ test: musíte přesunout 2 zápalky, aby byla rovnice správná. Dokážete najít, které to jsou, za méně než 15 sekund?