IQ test: Která kostka neodpovídá vzoru mezi navrženými sklady? Sotva 5 % lidí najde odpověď za méně než 45 sekund.

IQ testy a hádanky se na sociálních sítích staly velmi populárními, a proto vám dnes přinášíme novou výzvu. Jedná se o IQ test, který spočívá v nalezení kostky, která neodpovídá vzoru mezi 9 navrženými sklady.

Tento hlavolam je snadno pochopitelný, ale jeho řešení může být velmi obtížné, zejména pokud jste omezeni časem. Vaším úkolem je najít ten správný za méně než 45 sekund!

Toto cvičení se může zdát triviální, ale jeho správné provedení vyžaduje soustředění a vhled. Pro nalezení správného řešení je nezbytné analytické myšlení a je třeba věnovat čas sledování každého detailu různých nabízených záhybů. Jakmile najdete tu pravou, budete na svůj úspěch pyšní! Jste připraveni na tuto výzvu?

Logický úkol: najděte kostku, která neodpovídá vzoru!

Dnešní logická úloha se může zdát jednoduchá, ale ve skutečnosti je pro váš mozek velmi náročná! K vyřešení této hádanky je třeba použít logickou analýzu a pozorně se podívat na každý z navrhovaných záhybů.

Bude objeveno :   IQ test: Dokážete najít řešení, aby byla rovnice správně posunutím jediné zápalky? Je čas vyzvat vaši inteligenci!
logický test - která kostka neodpovídá vzoru
Logický úkol: najděte kostku, která neodpovídá vzoru!

Budete také muset myslet jinak a využít prostorové vidění k nalezení správného řešení. Jsme si jisti, že tuto výzvu zvládnete a najdete tu správnou za méně než 45 sekund!

Jste připraveni na tuto výzvu? Jsme si jisti, že najdete správné řešení. Tento hlavolam je nejen zábavný, ale také velmi prospěšný pro váš mozek.

Tento typ výzev totiž stimuluje paměť a intelektuální schopnosti. Věnujte tedy čas jednotlivým záhybům a použijte logickou analýzu! Zvládnete to!

Řešení této hádanky!

Doufáme, že jste se pečlivě zamysleli a věnovali čas tomu, abyste se podívali na jednotlivé záhyby a našli řešení. Pokud jste došli ke správné odpovědi před uplynutím 45 sekund, gratulujeme! Jste velmi vnímavý a váš mozek je ve skvělé kondici.

Výsek č. 8 je skládání, které neodpovídá vzoru.

Pokud jste odpověď nenašli, zkuste zjistit, proč kostka č. 8 neodpovídá původnímu vzoru.

logický test - která kostka neodpovídá vzoru - řešení
Řešení této hádanky!

Tato hádanka je velmi populární na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter a Instagram. Pokud jste tedy našli správnou kostku ještě před uplynutím 45 vteřin, sdílejte tuto výzvu na svých účtech, abyste zapojili své přátele a vyzvali ty, kteří vám připadají trochu intelektuálně zrezivělí!

Bude objeveno :   IQ test: dokážete správně sestavit rovnici posunutím jediné zápalky? Tento matematický úkol je možné zvládnout za méně než 10 sekund!
Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » IQ test: Která kostka neodpovídá vzoru mezi navrženými sklady? Sotva 5 % lidí najde odpověď za méně než 45 sekund.