IQ test: jak sestavit správnou rovnici pouze přesunutím zápalky? Dokážete najít řešení za méně než 15 sekund?

Testy IQ jsou oblíbeným způsobem testování intelektuálních schopností. Mohou být založeny na matematice, logickém myšlení nebo na kombinaci obojího.

Tyto testy mohou zahrnovat také hádanky nebo rébusy, které vyžadují, aby uživatel vyřešil problém nalezením jedinečného řešení. IQ výzvy jsou na sociálních sítích velmi populární a často se sdílejí s výzvou najít řešení za méně než 15 sekund.

Dnešní hádankou dne je obzvláště zajímavý IQ test, který spočívá ve správném vyřešení rovnice 6-5=9 přesunutím pouze jedné zápalky. Zní to jako nemožný úkol, ale je možné (se správnou kreativní myslí) to zvládnout za méně než 15 sekund. Jaké je tedy řešení?

Vyřešte IQ test: vyrovnejte rovnici 6-5=9 přesunutím jedné zápalky.

Abyste tuto výzvu zvládli, musíte se dobře soustředit a pozorovat. Je možné to zvládnout za méně než 15 vteřin, ale budete muset přemýšlet jinak, abyste našli řešení. Aby byla rovnice správná, musíte k nalezení řešení přesunout jednu zápalku. Jaká je tedy odpověď?

Bude objeveno :   IQ test: Která kostka neodpovídá vzoru mezi navrženými sklady? Sotva 5 % lidí najde odpověď za méně než 45 sekund.
IQ test: 6-5=9
Vyřešte IQ test: vyrovnejte rovnici 6-5=9 přesunutím jedné zápalky.

Abyste úkol splnili, musíte zapojit svou mysl a kreativitu. Věnujte čas každému prvku skládačky a vyzkoušejte různá řešení, abyste zjistili, co funguje.

Může to trvat déle než 15 sekund, ale pokud se budete soustředit a najdete správné řešení, podaří se vám hádanku úspěšně vyřešit.

IQ test: řešení hádanky

Jste připraveni objevit řešení? Blahopřejeme všem účastníkům, kteří se pokusili absolvovat tuto velmi populární výzvu na sociálních sítích, jako je Twitter a Instagram. Pokud vás zajímá, jak toto řešení vzniklo, níže jsme pro vás připravili obrázek, který vám pomůže porozumět. Řešení je 8-5=3.

6-5=9 - řešení
IQ test: řešení hádanky
Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » IQ test: jak sestavit správnou rovnici pouze přesunutím zápalky? Dokážete najít řešení za méně než 15 sekund?