IQ test: dokážete správně sestavit rovnici posunutím jediné zápalky? Tento matematický úkol je možné zvládnout za méně než 10 sekund!

Otestujte si své IQ pomocí této matematické výzvy! Aby byla rovnice správná, můžete změnit pouze jednu shodu. Zvládnete tento úkol za méně než deset sekund?

IQ testy jsou zábavným a oblíbeným způsobem, jak si otestovat své schopnosti řešit hádanky. Tyto hádanky mohou být křížovky, hádanky nebo matematické rébusy. Testy IQ jsou na sociálních sítích a online platformách velmi populární.

Dnes pro vás máme matematickou hádanku, která je poměrně jednoduchá: stačí přesunout jednu shodu, abyste správně vystihli výraz 1-2=6. Řešení můžete najít za méně než 10 sekund!

Matematický úkol: přesunutím jediné zápalky sestavte rovnici správně!

Tento hlavolam je inspirován klasickým IQ testem a vyžaduje určité soustředění. Abyste našli správné řešení, musíte vše podrobně sledovat a přemýšlet jinak. Doporučujeme vám vyzkoušet tento test předtím, než se podíváte na řešení!

IQ test: 1-2=6
Matematický úkol: Doplňte rovnici správně přesunutím jediné zápalky!

Vaším úkolem je podívat se na výraz 1-2=6 a přesunout jednu shodu tak, aby byl správný. Máte 10 sekund na to, abyste to udělali správně! Než přejdete k dalšímu kroku, pokuste se najít správné řešení.

Bude objeveno :   IQ test: Aby byla rovnice správná, stačí přesunout pouze jednu zápalku. Dokážete zjistit, který z nich to je, za méně než 9 sekund?

Řešení tohoto typu hlavolamů je skvělým způsobem, jak trénovat mozek a rozvíjet kreativitu. Musíte pozorně sledovat, soustředit se a mít na paměti, že řešení lze nalézt i mimo rámec. Doufáme, že vás řešení této matematické úlohy bude bavit!

Řešení této matematické úlohy

Doufáme, že se vám řešení této matematické úlohy líbilo! Na sociálních sítích je velmi populární a my se s vámi o tuto zkušenost rádi podělíme. Nezapomeňte pogratulovat účastníkům, kteří našli řešení za méně než 10 sekund!

IQ test: 1-2=6 - řešení
Řešení této matematické úlohy

Řešení je uvedeno výše. Přesunutím jediné shody můžete výraz 1-2=6 opravit: 7-2=5. Doufáme, že vám tato matematická výzva pomohla zlepšit vaše IQ a schopnosti řešit hádanky!

Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » IQ test: dokážete správně sestavit rovnici posunutím jediné zápalky? Tento matematický úkol je možné zvládnout za méně než 10 sekund!