IQ test: dokážete najít shodu, která dává rovnici za pravdu, za méně než 15 sekund? Zvládnete to, i když nejste génius!

Ahoj všichni! Dnes vám nabídneme velmi zajímavou zpravodajskou výzvu. Naším cílem je najít shodu, která dá rovnici 9+3×2=2 správně za méně než 15 sekund! Vyřešení takové hádanky nemusí nutně vyžadovat velké znalosti. Jste připraveni na tuto výzvu?

IQ testy a hádanky jsou oblíbeným způsobem měření a zlepšování inteligence. Jsou také skvělou zábavou! Testy IQ lze použít k měření mentálních schopností, jako je řešení problémů, paměť a logické uvažování.

Hádanky se často používají ke kultivaci tvůrčího myšlení.

Hádanka dne: Vyrovnejte rovnici přesunutím jedné zápalky

Dnes budeme řešit následující hádanku: 9+3×2=2. Musíme najít shodu, která dá této rovnici za méně než 15 sekund za pravdu! Abychom v této výzvě uspěli, musíme dobře pozorovat a soustředit se.

IQ test: dokážete najít shodu, která dává rovnici za pravdu, za méně než 15 sekund? Zvládnete to, i když nejste génius!
Hádanka dne: Vyrovnejte rovnici přesunutím jedné zápalky

Při řešení této hádanky budete možná muset přemýšlet jinak. Jste připraveni na tuto výzvu?

Řešení hádanky vyžaduje zapojení mysli i kreativity. Někdy se neobvyklé řešení může ukázat jako správné! Je důležité nespěchat a podívat se na problém, který máte před sebou.

Musíme se soustředit, abychom našli nejlepší možné řešení za méně než 15 sekund! Jste připraveni na tuto výzvu?

Zde je řešení této výzvy

Ach, to je ta chvíle, na kterou všichni čekali! Konečně máme řešení naší hádanky! Potřebujeme přesunout shodu z + na 9, aby se z ní stala osmička. Rovnice se pak změní z 9+3×2=2 na 8-3×2=2.

Zde je řešení této výzvy
Zde je řešení této výzvy

Toto cvičení bylo velmi populární na sociálních sítích, jako je Twitter, Facebook a Instagram. Komu se tedy podařilo najít správné řešení?

Bude objeveno :   IQ test: Která kostka neodpovídá vzoru mezi navrženými sklady? Sotva 5 % lidí najde odpověď za méně než 45 sekund.
Photo of author
Informace o autorovi
Zajímám se o psychologii a trávím čas hledáním nových intelektuálních výzev, abych si procvičil mysl a zároveň si odpočinul.

Napsat komentář

Úvodní stránka » IQ test: dokážete najít shodu, která dává rovnici za pravdu, za méně než 15 sekund? Zvládnete to, i když nejste génius!